Jana Malíková, Praha

Autopůjčovna Praha je spolehlivá firma, kterou můžu jen doporučit. Mají velký výběr vozů, já jsem si půjčila škodu Octavia a byla jsem mile překvapena nejen přístupem, ale i cenami za pronájem. Tyto služby jsem využila již dvakrát a nelituji.

Aleš Novotný, Praha

Pokud potřebuje někdo zapůjčení auta, tak doporučuji autopůjčovnu Praha. Tady jsem byl vždycky spokojený, protože škodovky jsou čisté, v dobrém stavu a také jejich cena je také přijatelná a nemám, co bych vytknul. Takže za mě spokojenost.

Jan Doležal, Kutná Hora

Potřeboval jsem rychle vyřešit situaci, kdy moje auto bylo v opravě a já musel nutně na služební cestu do Hodonína. Řešením bylo zapůjčení auta z autopůjčovny a tak jsem dal na doporučení a zašel jsem do autopůjčovny Praha. Tady jsem si pronajal octávii a jsem spokojený za ryché vyřízení, čisté auto a možnost zapůjčit si vůz zase příště.

Manželé Smolíčkovi, Mělník

Máme rodinu na Moravě a tak je vůz pro cesty celkem nutný. U nás nastala situace, že se nám pokazilo auto právě v den odjezdu a tak hrozilo, že se na žádný výlet nepojede. Naštětstí nás napadlo si půjčit auto v autopůjčovně a také jsme tak udělali. Autopůjčovna Praha bylo dobré řešení na doporučení a tak jsme nakonec na Moravu vyrazili.

Ondřej Paseka, Praha

Rychlé jednání, ochotný personál, přijatelné ceny, čisté vozy. Víc není třeba zdůrazňovat.

Mirek Karlík, Kladno

Jestli bych měl říci něco o pronájmu vozidel od konkrétní autopůjčovny, tak můžu doporučit autopůjčovnu Praha. Setkal jsem se zde s ochotným a vstřícným personálem, na nic jsem dlouho nečekal, vše bylo podle mých představ a na služební cestu jsem odjel včas a bez problémů.

Jarda Konečný, Praha

Potřeboval jsem na delší dobu auto, protože se mi na cestě porouchalo. Nic jiného mě nenapadlo, než zavolat do půjčovny. A udělal jsem dobře, protože mi nabídli spolehlivé auto, které bylo také čisté, a dokonce na delší dobu, což bylo pro mě přijatelné. Taky cena byla v pohodě a to se mi zamlouvalo.

Adam Palleček, jednatel

Naše malá firma potřebovala pravidelně posílat zaměstnannce na služební cestu. Zvolili jsme dlouhodobý pronájem vozidla u autopůjčovny Praha, takže jsme neměli žádné potíže s cestováním. Tato autopůjčovna má v nabídce domácí vozy značky škoda, což nám vyhovuje.

Zdena Prosecká, Kladno

Měla jsem své malé auto v opravě a po čtrnácti dnech jsem zjistila, že tam bude ještě další dn. Jenže znáte to, tam je potřeba zajet do obchodu, tady s kamarádkou na výlet a to se mnohdy autobusem nebo tramvají fakt nedá. Tak jsem se rozhodla pro pronájem auta. Na doporučení svého kolegy jsem si vybrala autopůjčovnu Praha. Mají spolehlivé vozy značky škoda, což mi vyhovuje. A tak jsem si na nějakou dobu půjčila fabii. Takové auto mi vyhovuje po všech stránkách a půjčovna má i dobré ceny.

Kamil Zbožínek, Úvaly

Autopůjčovna Praha byla moje volba již před lety a minulý týden jsem jejich služby využil znovu. Můžu jen doporučit, protože mám vše připravené, auto je čisté a nemusím na nic dlouho čekat.

Slavomír Mohyla, Český Brod

Nejsem teda moc velký zastánce nejrůznějších autopůjčoven, ale byla doba, kdy i já jsem musel využít jejich služby. Sympatická mi byla tedy autopůjčovna Praha a tak jsem si pronajal na pár dní octavii. Překvapila mě čistota auta, nízká cena a ochota personálu.

Jiří Zezula, Praha

Využívám pronájem aut pravidelně. Autopůjčovna Praha je můj favorit a nemám, co bych vytknul.

Zpět